PALOWANIE KONSTRUKCJI FOTOWOLTAICZNEJ

Skokowy trend wzrostu cen energii elektrycznej wymusił na przedsiębiorcach konieczność znalezienia alternatywy pozwalającej na utrzymanie kosztów energii na akceptowalnym poziomie. Jedną z najkorzystniejszych metod jest budowa własnej farmy fotowoltaicznej.

Palowanie konstrukcji fotowoltaicznej

Instytut Partnerstwa Gospodarczego i Nowych Technologii INNOTECH Sp. z o.o. to firma z referencjami, która już od kilku lat dynamicznie zdobywa rynek w branży odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej. Wiodącym elementem naszej działalności jest kompleksowe wykonawstwo instalacji i farm fotowoltaicznych. W ostatnim czasie oferta naszej firmy została poszerzona również o palowanie konstrukcji fotowoltaicznych oraz próby wytrzymałościowe wyrywania konstrukcji PV. W tym celu do naszego parku maszyn dołączył samojezdny kafar BIPROMASZ KB-4G, charakteryzujący się poniższymi danymi technicznymi:

  • Energia uderzenia – 950 J
  • Ilość uderzeń – 620-150 1/min.
  • Skok młota hydraulicznego – 3500 mm
  • Siła docisku młota – 15 kN
  • Max. siła wyrywania profili – 30 kN
  • Max. długość wbijanego elementu – 4500 mm

Dla jeszcze większej wygodny Inwestora oferujemy usługę palowania, powiązaną ze skręcaniem konstrukcji górnej. Kompleksowa usługa zagwarantuje najwyższej jakości efekt poziomowania, ułatwiający dalsze etapy budowy i użytkowania farmy.

 

Skontaktuj się z nami w celu wyceny:

sekretariat@inpg.pl

 +48 506 791 286

 

INNOTECH
.... z myślą o czystej ENERGII

tel. +48 (22) 213 92 76
+48 506-791-286
sekretariat@inpg.pl